Republik. 1 Peso 1889. K./M. 5.

WORLD COINS AND MEDALS
PARAGUAY

  Lot number 1068

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 115.00 €

Republik.
1 Peso 1889.
K./M. 5.

Winz. Randfehler, sehr schön