Republik seit 1830. 2 Reales 1849. GJ, Quito. K./M. 33.

WORLD COINS AND MEDALS
ECUADOR

  Lot number 579

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 85.00 €

Republik seit 1830.
2 Reales 1849. GJ, Quito.
K./M. 33.

Kl. Randfehler, sehr schön