Henri le Noir, 1039-1056. Denar. 1.29 g. Boudeau 1127; PdA 5027.

FRANKREICH/KÖNIGREICH BURGUND

  Lot number 7101

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 155.00 €

Henri le Noir, 1039-1056.
Denar. 1.29 g.
Boudeau 1127; PdA 5027.

RR Hübsche Patina, sehr schön +