Maria Theresia, 1740-1780. Poltura 1756 KB, Kremnitz. Eypeltauer 291.
Maria Theresia, 1740-1780.
Poltura 1756, KB, Kremnitz.
Eypeltauer 291.
Vorzüglich-Stempelglanz
Poltura 1756, KB, Kremnitz.
Eypeltauer 291.
Vorzüglich-Stempelglanz