Leopold I., 1657-1705. 15 Kreuzer 1683 N-B, Nagybánya. Herinek 1077.
Leopold I. 1657-1705.
15 Kreuzer 1683, N-B, Nagybánya.
Herinek 1077.
Vorzüglich-Stempelglanz
Herinek 1077.
Vorzüglich-Stempelglanz