Pedro II., 1831-1889. 1200 Reis 1847. 26.64 g. K./M. 454.

WORLD COINS AND MEDALS
BRASILIEN

  Lot number 777

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 160.00 €

Pedro II. 1831-1889.
1200 Reis 1847. 26.64 g.
K./M. 454.

Kl. Randfehler, sehr schön +