Lot number 2349
NIEDERLANDE, Silbermedaille, 1697, Hildebrand I, S. 488, 14; Pax in Nummis 378; v. Loon IV, S. 215; Hawkins S. 169, Nr. 453; Slg. Julius 472; Herrliche Patina, sehr schön-vorzüglich
Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 240.00 €